Yaz Okulu

Avcılar Yaz Okulu

Yaz Okulu

Avcılar Atak Spor Kulübü Yaz Okulu, çocuklarınızın yaz dönemini dolu dolu geçirmelerine ve kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak çeşitli spor dallarında aktvite yaparak zihinsel ve bedensel olarak sosyal alanlarda pratik deneyim kazanmalarına fırsat sunmaktadır. Yaz Okulumuza herhangi bir fiziksel özellikle ve boy sınırı olmadan kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Yaz Okulu spor ve eğitim programımızda, çocuklarımıza sporu sevdirirken, psikolojik ve sosyal açıdan gelişimlerini destekliyoruz.

Yaz Okuluna 4-12 yaş arasındaki kız ve erkek öğrenciler ve 40 yaşına kadar yetişkinler herhangi bir fiziki şart koşulu olmadan kayıt yaptrıabilirler. Yaz Okuluna kayıt yaptıran öğrenciler yaş ve fiziksel özelliklerine ve becerilerine göre akranları ile gruplanmaktadır.
Yaz Okulu Program Takvimi
Tam Gün Yaz Okulu Faaliyetlerimiz Mektebim Okulları Avcılar Kampüsünde Yürütülmektedir
Avcılar Cimnastik Kursu

Cimnastik Yaz Okulu

Avcılar Atak Spor Kulübümüz bünyesindeki, Majör Cimnastik kurucusu Eva Korkmaz'ın gözetiminde Rus ve Ukrayna Milli sprocuları ve antrenörleri eşliğinde Türkiye Cimnastik Federasyonu'na bağlı lisanslı sporcu olma fırastı ile Cimnastik Yaz Okulumuza kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yaz Okulumuzdan Karaler

2019 Yaz Okulumuzdan Güncel Fotoğraflar

Yaz okullarımız online kayıt başvurusu yapın...